Ulica Bracka w Lesznie

jest jedną z najbardziej uczęszczanych ulic w Lesznie. Prowadzi od rynku w stronę nowszych osiedli i tzw. „sypialni” miasta. Jej naturalnym przedłużeniem jest ulica Krótka. Na ulicy Brackiej zlokalizowanych jest wiele bardzo chętnie odwiedzanych miejsc tj.: restauracje, puby czy bary szybkiej obsługi. Na ulicy Krótkiej natomiast znajduje się bardzo popularny w Lesznie Pub Murphy’s.

To właśnie na długości tych dwóch ulic znajduje się wspomniane „100 metrów z HiveCluster”. Nasza firma miała przyjemność współpracować z aż trzema lokalami z tych ulic. Kolejno od rynku: Eura-Döner, Hocho Sushi Bar oraz wspomniany wyżej Pub Murphy’s. Firmy te prężnie działają od wielu lat na leszczyńskim rynku gastronomicznym. Każda z nich trafia do innego odbiorcy, każda ma inną ofertę i każda jest unikatowa.

eura doner

Przystanek I – EURA DÖNER

powstał w lipcu 2011 roku. Od tamtej pory stara się dbać o coraz wyższy standard potraw. Od samego początku jest jednym z najbardziej obleganych lokali z tureckimi daniami. Do przygotowywania dań wykorzystuje tylko najświeższe, wysokogatunkowe produkty pochodzące od sprawdzonych dostawców.

Współpraca EURA DÖNER’a z HiveCluster sięga kilku lat wstecz. Jako wszechstronna firma działająca na wielu polach marketingu zostaliśmy poproszeni o stworzenie spójnego wizerunku marki. W zakres prac wchodziła pomoc w graficznym opracowaniu wnętrza, zaprojektowanie plafonów z menu, ulotek z menu oraz strony www.