AGENCJA MARKETINGOWA

Jest wiele agencji, które sprawią, że Twoja firma będzie dobrze się prezentować. Nie sprawią jednak, że będzie się liczyć. Tradycyjny marketing i reklama to przeszłość. Tylko wielopłaszczyznowe działania budujące spójną markę pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. W HiveCluster wiemy, jak wybudzić Twoją firmę z letargu i nadać jej świeżego wizerunku. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

projektujemy strony internetowe

STRONY INTERNETOWE

Tworzymy przyjazne dla wyszukiwarek strony internetowe oraz sklepy, które działają zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Zapewniamy hosting oraz szkolenie z obsługi strony. Przygotujemy dla Ciebie firmowego bloga. Zajmujemy się także administracją i prowadzeniem stron.

agencja social media

SOCIAL
MEDIA

Coraz więcej użytkowników szuka produktów i usług w mediach społecznościowych. Poprowadzimy dla Ciebie profile w takich serwisach jak: Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, czy YouTube. Zajmujemy się także obsługą kampanii reklamowych w Google Ads oraz na Facebooku.

pozycjonowanie strony w internecie

SEO
(GOOGLE)

Nawet najlepsza strona internetowa nie gwarantuje sukcesu firmy, jeżeli nie ma jej na pierwszej stronie w wyszukiwarkach. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron przy użyciu wyłącznie akceptowanych przez Google metod SEO. Pomożemy Ci zwiększyć ruch na stronie, co oznacza większą ilość potencjalnych klientów.

reklama leszno

LOGO
& BRANDING

Jednym z najważniejszych elementów budowania marki jest logo. Projektujemy wyjątkowe logotypy wraz z księgą znaku, dzięki czemu będziesz mógł wykorzystać swój znak firmowy w dowolnych materiałach marketingowych: online, jak i w druku. Zobacz nasze przykładowe realizacje.

materiały reklamowe

MATERIAŁY REKLAMOWE

Reklama Leszno: świat grafiki nie ma przed nami tajemnic. Zaprojektujemy dla Ciebie wszystko – dosłownie. Od wizytówek, długopisów, przez plakaty, banery, kalendarze po stroje firmowe czy okleiny samochodowe. Twoje logo i reklamę możemy umieścić wszędzie.

filmy i animacje

FILMY
& ANIMACJE

Potrzebujesz intrygujący film reklamowy, firmową prezentację lub animację? Stworzymy i wyprodukujemy dla Ciebie profesjonalne i nieszablonowe materiały wideo, którymi zafascynujesz odbiorców. Zobacz, jak przykuć uwagę swoich klientów.

reklama leszno

3D

Reklama Leszno: zajmujemy się kompleksową realizacją wizualizacji w technologii 3D. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zrealizujemy w 3D wszystkie Twoje pomysły. Zostaw rywali daleko w tyle dzięki wizualizacjom 3D na swojej stronie internetowej.

pisanie tekstów na strony

COPYWRITING

Potrzebujesz świeżych treści na stronę? Nie masz pomysłu na hasło reklamowe, artykuł, opis produktu, czy ulotkę? Napiszemy dla Ciebie każdy rodzaj tekstu, na każdą okazję. Poczytaj naszego bloga!

tłumaczenia

TŁUMACZENIA

Myślisz o ekspansji na rynki zagraniczne? No problem! Oferujemy profesjonalne tłumaczenia w parze językowej angielski-polski. Przetłumaczymy dla Ciebie stronę internetową, materiały marketingowe, poprowadzimy także social media!

PRZYKŁADOWE
REALIZACJE

Jesteśmy firmą
zaangażowaną społecznie

Aż trzy czwarte naszego pożywienia zależne jest od pracy pszczół. W Polsce to właśnie pszczoły miodne i pszczoły dziko żyjące są głównymi owadami zapylającymi. Gdyby wymarły, mniej więcej jedna trzecia roślin uprawnych musiałaby być zapylana w inny sposób (np. ręcznie), a nasza dieta stałaby się monotonna i przede wszystkim bardzo droga.

Niestety od jakiegoś czasu pszczołom wiedzie się coraz gorzej, w dużej mierze przez wykorzystywane w rolnictwie toksyczne pestycydy i zanikanie naturalnych siedlisk. Dlatego z każdego realizowanego przez nas projektu część środków przekazujemy na ratowanie pszczół.

Ile pszczół jest w ulu?

80tys

Ile pszczół jest w Polsce?

60mld

Ile pszczół jest na świecie?

6tln
hive cluster
reklama leszno - reklama w internecie

STRONY
INTERNETOWE

reklama leszno - reklama na Facebooku

SOCIAL
MEDIA

reklama leszno - pozycjonowanie stron

SEO
(GOOGLE)

reklama leszno

LOGO
& BRANDING

reklama leszno - marketing treści

MATERIAŁY
REKLAMOWE

reklama leszno - wideo marketing

FILMY
& ANIMACJE

reklama leszno - reklama w sieci

COPYWRITING

reklama leszno

TŁUMACZENIA