Projektowanie stron internetowych Leszno

HiveCluster to leszczyńska firma, która posiada ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu stron internetowych. Z nami stworzysz stronę, która skutecznie przemówi do Twoich klientów. Dowiedz się, na co zwracać uwagę przy projektowaniu stron internetowych.


Jaki jest najbardziej efektywny sposób na przykucie uwagi użytkownika? Co najbardziej angażuje osoby odwiedzające strony internetowe? To jakie trendy panują w sferze projektowania stron internetowych, jest bardzo ważnym aspektem podczas pracy nad każdym projektem.

Z jednej strony podążanie za innymi sprawia, że tworząc stronę internetową czujemy, że projekt jest mało kreatywny. Z drugiej strony stosowanie rozwiązań, które działają i dają klientowi lepiej funkcjonujący produkt, sprawia, że śledzenie trendów na rynku projektowania stron internetowych jest koniecznością.

Większość ludzi to wzrokowcy i dlatego identyfikacja wizualna ma tak duży wpływ na to w jaki sposób odbieramy konkretny produkt lub usługę.

Grafika

Grafika to jeden z najważniejszych elementów każdej strony internetowej i identyfikacji wizualnej. Dobra, rzucająca się w oko grafika sprawi, że twoja strona internetowa będzie wyróżniać się na tle konkurencji. Dodatkowo przykuje uwagę odwiedzającego na dłużej. Grafika to bardzo uniwersalne narzędzie, które może być użyte na wiele sposobów.

Pozwoli ci zaakcentować najważniejsze sekcje twojej strony, wyróżnić treści, na których Ci zależy lub całkowicie zastąpić tekst.

Najnowszym trendem w projektowaniu stron internetowych są grafiki 3D. Tego rodzaju grafiki najmocniej działają na wyobraźnie odwiedzajcych. Sprawiają wrażenie, że prawie możemy dotknąć obiektu znajdującego się na grafice.


Projektowanie stron internetowych Leszno – HiveCluster to leszczyńska firma, która posiada ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu stron internetowych. Z nami stworzysz stronę, która skutecznie przemówi do Twoich klientów. Skontaktuj się z nami!


Kolory

Odpowiednie wykorzystanie kolorów ma ogromne znaczenie przy projektowaniu strony internetowej. Zastosowanie wyraźnego koloru pozwoli nadać projektowi strony wygląd, który przykuje uwagę odwiedzającego.

Dobór kolorów na stronie internetowej będzie wpływał na jej odbiór wśród odwiedzających. Będzie definiował Twoją markę. Różna kolorystyka pasuje do poszczególnych branż. Wyobraź sobie stronę zakładu pogrzebowego w różowej tonacji… Więcej o zastosowaniu kolorów dowiesz się z tego artykułu.

Wideo

Materiały wideo to najlepszy sposób na “kupienie” odwiedzającego twoją stronę internetową. Ludzie coraz rzadziej chcą czytać, zwłaszcza długie teksty. Nie mają na to czasu.

Jak pokazują badania, materiały wideo są najbardziej angażującym rodzajem treści. A znaczenie materiałów wideo w marketingu będzie cały czas rosła. Już dziś są najchętniej udostępnianym rodzajem treści w mediach społecznościowych.

Użytkownik

Najważniejszym aspektem przy projektowaniu strony internetowej jest jednak coś zupełnie innego. Przede wszystkim musimy skupić się na użytkowniku. Zastanów się. Czy strona internetowa ma podobać się Tobie, czy Twojemu klientowi? Ma działać na niego, czy na Ciebie?

Projektując stronę musimy stawiać na pierwszym miejscu klienta. Strona ma być funkcjonalna. Musi zawierać wszystkie informacje, których będzie szukać klient. Odwiedzający musi łatwo i szybko je znaleźć. Jeżeli na pierwszym miejscu nie postawimy doświadczeń odwiedzającego, nawet najlepsze grafiki, filmy i przemyślana kolorystyka nie przekonają odwiedzającego do zostania naszym klientem.


Projektowanie stron internetowych Leszno – HiveCluster to leszczyńska firma, która posiada ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu stron internetowych. Z nami stworzysz stronę, która skutecznie przemówi do Twoich klientów. Skontaktuj się z nami!