Większość małych firm nie zdaje sobie sprawy, że ich firmowa strona www może być funkcjonującą 24 godziny na dobę maszyną do zwiększania sprzedaży.

Twoja strona www może generować zapytania ofertowe, telefony od klientów, czy bezpośrednio sprzedaż. Pod warunkiem, że będziesz wiedział, jak jej używać.

Jeżeli strona jest profesjonalnie zaprojektowana i promowana, to zupełnie jakbyśmy mieli sklep w centrum miasta w najlepszym punkcie, otwarty 24 godziny na dobę.

Tymczasem większość firmowych stron www działa jak sklep, który znajduje się na opuszczonym osiedlu. Zazwyczaj nie są aktualizowane i korzystają ze starych technologii. Dodatkowo tylko nieliczni przedsiębiorcy rozumieją czym jest pozycjonowanie i jak wiele można dzięki SEO zyskać.

W dzisiejszych czasach inwestycja w profesjonalną firmową stronę www nie jest kosztowna. Tak, oczywiście, możesz wydać na stronę kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jednak w większości przypadków tak kosztowna inwestycja w stronę www nie jest konieczna.

Profesjonalna firmowa strona www może kosztować mniej niż 5000 zł. Może wykorzystywać najnowsze rozwiązania technologiczne i być bezpieczna. Wystarczy zdecydować się na zbudowanie strony przy pomocy WordPressa. Ta najpopularniejsza platforma do tworzenia stron www gwarantuje, że nasza firmowa strona www będzie spełniać wszystkie standardy nowoczesnej firmowej strony www.

Firmowa strona www to konieczność!

Jeżeli nie masz strony www lub Twoja strona internetowa jest przestarzała, tracisz sporo potencjalnych klientów. W dzisiejszych czasach większość klientów korzysta z internetu, aby znaleźć produkt lub usługę. Klienci korzystają z internetu także po to, aby sprawdzić informacje o firmie.

W tym celu większość klientów będzie szukać firmowej strony www danego sprzedawcy. To tyczy się także Twojej firmy. Zastanów się więc, co Twoja firmowa strona www mówi potencjalnym klientom o twoim biznesie?


Omega Partner – producent wiat – Porównaj starą wersję strony (pod domeną .eu) z nową wersją strony.


Twoja strona internetowa jest ważną częścią twojej strategii marketingowej z jeszcze jednego ważnego powodu. Ma niesamowitą moc, aby zabić lub zwiększyć twoje pozostałe działania marketingowe.

Na przykład jeśli wyślesz do potencjalnych klientów kampanię email marketingu, odbiorcy w pierwszej kolejności wejdą na twoją stronę www. Dopiero potem zdecydują się na kontakt z Tobą (lub nie). To znaczy, że jakość Twojej strony www i treści na stronie muszą zachęcać klientów do twojej firmy i muszą wzbudzać zaufanie. Jeśli pokażesz im się z profesjonalnej strony, istnieje o wiele większa szansa, że zakupią Twoje produkty lub usługi.

Jeśli Twoje działania marketingowe nie przynoszą spodziewanych efektów, to już wiesz dlaczego. Większość z Twoich klientów najpierw i tak sprawdzi cię w internecie. Właśnie dlatego profesjonalna strona www jest tak ważna.

Jeśli chcesz, aby Twoja firmowa strona www działała jak marketingowa maszyna, skontaktuj się z nami i przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić. Poznaj agencję HiveCluster.