Dlaczego HiveCluster? Dlaczego beeline for branding?

W pierwszej kolejności wyjaśnimy nasz branding. Hive w języku angielskim oznacza ul. Z kolei cluster to zespół, grupa.

W słowniku Oxford Idioms Dictonary możemy wyczytać, że beeline for sb/sth oznacza: to move directly towards sb/sth., czyli zmierzać precyzyjnie w kierunku kogoś/czegoś.

Idiom ten odnosi się do sposobu, w jaki pszczoły wracają do ula. Zawsze lecą najkrótszą, najprostszą, a więc najlepszą drogą. Pszczołom nie przyszłoby do głowy, aby marnować czas i energię na szukanie drogi, czy latanie dłuższą trasą. Nie mają na to czasu.

HiveCluster stworzyły dwa doświadczenia, dwie pracowite jak pszczoły osoby, podziwiające ich rolę dla ludzkości. Wspieramy pszczoły na wielu płaszczyznach. Sami je też hodujemy.

Dlaczego w języku angielskim zapytasz? Ponieważ działamy nie tylko na rynku polskim, ale na całym świecie.

W ten sposób nazwa niejako zrodziła się sama.

Branding – najlepsza droga

W przeciwieństwie do pszczół, wielu przedsiębiorców szuka swojej drogi. Szczególnie w marketingu i reklamie. Zarówno w internecie, jak i w świecie realnym.

Naszą misją jako HiveCluster jest pomóc firmom, markom indywidualnym, czy instytucjom jak najszybciej, najtrafniej i najskuteczniej dotrzeć do klientów lub odbiorców.

Tą drogą jest branding.

W dzisiejszych czasach jedyną skuteczną drogą na pełne wykorzystanie potencjału marketingowego każdej firmy jest branding, czyli budowanie marki.

Najlepszą drogą do sukcesu firmy jest budowanie spójnego wizerunku oraz przekazu marki na wielu dostępnych płaszczyznach oraz kanałach.

Począwszy od logo, przez firmową stronę www, media społecznościowe, czy materiały reklamowe.

Chętnie dzielimy się własnymi doświadczeniami oraz skutecznymi rozwiązaniami wypracowanymi na podstawie współpracy z dziesiątkami klientów z Polski i wielu krajów na świecie.

Na bieżąco śledzimy także najnowsze trendy w marketingu, świecie grafiki, pozycjonowaniu, czy mediach społecznościowych. Trzymamy rękę na pulsie, aby zawsze pomagać naszym klientom być krok przed konkurencją.

Zapraszamy do kontaktu, poznania naszej oferty oraz na nasze media społecznościowe.

Na koniec z przymrużeniem oka dodamy, że jesteśmy przekonani, że gdyby pszczoły mogły wybierać jaką drogą kierować się w marketingu, wybrałyby branding :)