Ulica Bracka w Lesznie

jest jedną z najbardziej uczęszczanych ulic w Lesznie. Prowadzi od rynku w stronę nowszych osiedli i tzw. „sypialni” miasta. Jej naturalnym przedłużeniem jest ulica Krótka. Na ulicy Brackiej zlokalizowanych jest wiele bardzo chętnie odwiedzanych miejsc tj.: restauracje, puby czy bary szybkiej obsługi. Na ulicy Krótkiej natomiast znajduje się bardzo popularny w Lesznie Pub Murphy’s.

To właśnie na długości tych dwóch ulic znajduje się wspomniane „100 metrów z HiveCluster”. Nasza firma miała przyjemność współpracować z aż trzema lokalami z tych ulic. Kolejno od rynku: Eura-Döner, Hocho Sushi Bar oraz wspomniany wyżej Pub Murphy’s. Firmy te prężnie działają od wielu lat na leszczyńskim rynku gastronomicznym. Każda z nich trafia do innego odbiorcy, każda ma inną ofertę i każda jest unikatowa.

eura doner

Przystanek I – EURA DÖNER

powstał w lipcu 2011 roku. Od tamtej pory stara się dbać o coraz wyższy standard potraw. Od samego początku jest jednym z najbardziej obleganych lokali z tureckimi daniami. Do przygotowywania dań wykorzystuje tylko najświeższe, wysokogatunkowe produkty pochodzące od sprawdzonych dostawców.

Współpraca EURA DÖNER’a z HiveCluster sięga kilku lat wstecz. Jako wszechstronna firma działająca na wielu polach marketingu zostaliśmy poproszeni o stworzenie spójnego wizerunku marki. W zakres prac wchodziła pomoc w graficznym opracowaniu wnętrza, zaprojektowanie plafonów z menu, ulotek z menu oraz strony www.

eura doner grafika
hocho sushi bar

Przystanek II – HOCHO SUSHI BAR

powstało w 2012 roku, obecnie restauracja gdzie serwowana jest kuchnia japońska, znana jest nie tylko w Lesznie lecz w całym regionie. Stałe grono klientów przyjeżdża w poszukiwaniu orientalnych smaków z tak odległych miejsc jak Poznań czy Wrocław. Hocho Sushi Bar to nie tylko sushi i japońska tradycja, to coś więcej niż restauracja, to stan umysłu.

Mamy przyjemność pracować wraz z Hocho Sushi Bar od samego początku istnienia restauracji. Na potrzeby firmy zaprojektowaliśmy logo, karty menu, mini standy, wkładki do menu oraz kilka stron internetowych, które zmieniały się w czasie w raz z pędzącą technologią.

hocho sushi bar grafika

Przystanek III – MURPHY’S IRISH PUB

powstał 3 lata temu. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym można poczuć klimat prawdziwego irlandzkiego pubu. Lokal poza ogromną ilością przeróżnych trunków, serwuje gościom częste darmowe koncerty, a także dania takie jak sałatki, burgery własnej produkcji oraz pizzę. Tak, właśnie! Murphy’s to także jedna z najlepszych pizzerii w Lesznie.

HiveCluster nawiązało współpracę z Murphys’em już ponad dwa lata temu. Zwrócono się do nas z prośbą o rebranding dotychczasowego logo, tak by zachowując pierwotną formę i styl promowało również pizzerię. Stworzyliśmy projekt oklejenia samochodu dostawczego dla pizzerii, który teraz jest widoczny z dużej odległości. Nie sposób pomylić go z żadnym innym pojazdem w Lesznie. Pozostałe prace związane z marką Murphy’s to projekty plakatów i menu lokalu.

murphys grafika